duzmogai grafitSU DEME su saule

Mūsų draugai

Vienas neišgyvensi. Visi turi draugų, mes taip pat turim daug ir šaunių. Taip jau nutiko, kad kai kurie iš jų yra įsirengę nedideles parduotuves. Šios parduotuvės yra vienintelės vietos, kur galite įsigyti Monus ne mūsų internetinėje parduotuvėje, bet užsukę ir pasižiūrėję gyvai. Su malonumu dalinamės kur šias vietas galima rasti ir raginame užsukti bei peržiūrėti ne tik mūsų, bet ir kitų Lietuvos kūrėjų darbus, jų ten netrūksta.

Baltic Shamans yra magiška vieta Užupyje, kur po vienu stogu susitinka gausybė skirtingų autorių darbų iš visos Lietuvos ir ne tik. Nuo juvelyrikos iki etno muzikos instrumentų, šaltos kombučios, smilkalų ir dar daugybės visokiausių dalykų. Šamanuose gali užbėgti penkioms minutėms, o praleisti valandą. Čia visuomet puiki atmosfera, dirba gražūs žmonės. Visuomet galite rasti įvairiausių Monų atvirukų, taip pat turbūt didžiausias mūsų pakabukų, auskarų bei segių pasirinkimas mieste.

Užupio g. 2 Vilnius 01202

Festivalio Mėnuo Juodaragis būstinė ir Lietuviškos muzikos saugotoja Ragainė taip pat turi įvairiausių mūsų darbų – pakabukų, auskarų, segių bei atvirukų. Taip pat čia rasite daugybę įvairiausių Lietuvos kūrėjų darbų įkvėptų mūsų mitologijos bei istorijos ir didžiulį CD bei vinilų pasirinkimą. Beje, žiemą Ragainėje kūrenasi ugnis! O taip pat Ragainės parduotuvėlė yra ir Kaune, tai šiuo metu vienintelė vieta šiame mieste kur galite gyvai apžiūrėti mūsų gaminius.

  1. Skapo g. 3, Vilnius 01122; Kurpių g. 29, Kaunas 44287

Parduotuvėlėje pirmiausia renkasi ekologiškų prekių bei maisto mylėtojai. Čia galima rasti įvairiausių gamtai draugiškų gaminių, taip pat maisto produktų bei ledų! Viena lentyna talpina ir šiek tiek rankų darbo suvenyrų, kur galite aptikti ir mūsų auskariukus bei seges, o prieš išeinant nepraeikite pro palangę, prie kurios yra mūsų atvirukų.

Šv. Stepono g. 6, Vilnius 01138