Projektai

Mūsų galvos visuomet pilnos naujų projektų bei idėjų. Dauguma jų gimsta Monų dirbtuvėse ir apsigyvena čia, tačiau visuomet džiugu bendradarbiauti išpildant ir jūsų mintis, planus bei svajones. Mūsų klientai jau ne kartą nustebino mus savo idėjomis, kurios pagimdė projektus, praplečiančius mūsų ir jūsų galimybes. Visuomet džiaugiamės galėdami prisidėti prie jūsų suasmenintų užsakymų. Jei žiūrint į mūsų darbus kyla mintis, kaip galėtume apjungti jėgas, kaip mūsų darbai gali būti panaudoti – rašykite!

Žemiau norime pasidalinti keletu pavyzdžių kai jūsų idėjos buvo išpildytos Monų dirbtuvėse ir tuo pačiu pristatyti skirtingus kelius kuriais galime bendradarbiauti.

Logotipas

Galime sukurti jūsų logotipo dizainą. Kadangi nedirbame su kompiuterinio maketavimo programomis, neturime galimybės atlikti šio darbo nuo pradžios iki galo, tačiau jei manote, kad mūsų stilius jums artimas, galime sukurti logotipo dizainą, kurį vėliau maketuotojas paverstų vektoriniu logotipu.

Vėjų teatras

Raminta Moves

Vestuvių kvietimai

Planuojant vestuves kartais sunku išsirinkti tam tikrus dalykus iš masinės pasiūlos, viskas gali atrodyti šabloniška. Jei jums artimi mūsų darbai bei stilius, galime sukurti unikalų kvietimo dizainą.

Atvirukai

Atvirutė gali būti puiki smulkmena tiek partneriams ar kolegoms, tiek ir šeimos nariams ar draugams. Galime sukurti atvirutės dizainą, arba bendradarbiaudami su spaudėjais galime atlikti darbą nuo sukūrimo iki spausdinimo. Mūsų kuriamus bei parduodamus atvirukus galite peržiūrėti čia , o žemiau pateikiame kelis atvirukų pavyzdžius kuriuos jau darėme praeityje – Led Head, Klaipėdos etnokultūros centrui bei Juostei.

Plakatas renginiui

Renginiui visuomet reikia plakato, mes galime jį sukurti. Visuomet laukiame naujų užsakymų bendradarbiauti su kitų sričių menininkais, apipavidalinti įvairius koncertus, festivalius bei kitus įvykius.

Paveikslo užsakymas

Kartais socialiniuose tinkluose galite rasti jums patinkančių paveikslų, kurių nebeturime savo parduotuvėje, nes šie jau rado naujus namus. Būna ir taip, kad patinka stilius ar konkretus kūrinys, bet norite šiek tiek kitaip, labiau pagal save. Abiem atvejais kviečiame rašyti dėl paveikslo užsakymo.

Papuošalo užsakymas

Užsakyti galima ir papuošalus. Į mus kreipiasi su prašymu padaryti kažką panašaus, ką esame darę praeityje. Tačiau kartais rašote ir su visiškai naujomis, unikaliomis idėjomis. Svarbiausia žinoti, kad beveik viskas yra įmanoma, tereikia parašyti, paklausti, ir mes pasitarsime. Svarbu paminėti, kad papuošalų užsakymus reikėtų apgalvoti gerokai iš anksto, jie trunka ilgiausiai, ilgiau nei paveikslai ar kiti darbai – kartais iki dviejų mėnesių.