Siuntimas ir prekių grąžinimas

Žemiau pateikiame informaciją susijusią su prekių pristatymu bei grąžinimu. Siekdami, kad informacija nepersidengtų ir būtų aiškiai pasiekiama, mes atskyrėme siuntimo bei prekių grąžinimo politiką nuo kitų puslapio sąlygų. Norėdami peržiūrėti likusius dokumentus prašome peržiūrėti puslapio Privatumo politiką bei Sąlygas ir taisykles.

SIUNTIMAS

Siuntimo kainos

Taikome fiksuotą siuntimo kainą, bendrą visiems siuntimo būdams priklausomai nuo regiono:

Lietuvoje: 2,89€ (arba 6€ jei perkamas paveikslas)

Už Lietuvos ribų: 5€ (arba 20€ jei perkamas paveikslas)

Nemokamas siuntimas

Užsakymams virš 50€ vertės taikome nemokamą siuntimą. Nemokamas siuntimas nėra taikomas tik tais atvejais, kai perkamas paveikslas.

Siuntos paruošimas

Siuntos paruošimo laikas tai laiko tarpas nuo siuntos apmokėjimo iki jos išsiuntimo pasirinktu pristatymo būdu. Patvirtinę, kad gavome apmokėjimą, paprastai išsiunčiame prekes per 1–3 darbo dienas. Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių siuntos išsiuntimas vėluoja, būsite apie tai informuoti el paštu.

Siuntimo trukmė

Išsiuntę prekes jums tolesnio siuntos pristatymo laiko mes nekontroliuojame. Žemiau esantys siuntų pristatymo laikai yra preliminarūs, tokie kokius pateikia siuntėjai savo internetiniuose puslapiuose. Taip pat svarbu pastebėti, kad aukščiau aptartas siuntos paruošimo laikas nėra įtraukiamas į siuntimo trukmę.

Omniva arba LP Express paštomatu (Lietuvoje): 1–3 darbo dienos

Omniva paštomatu už Lietuvos ribų (galioja Latvijoje bei Estijoje): 2–5 darbo dienos

Registruotu paštu (Lietuvoje): 2–5 darbo dienos

Registruotu paštu (už Lietuvos ribų): 3–15 darbo dienų (priklausomai nuo pristatymo valstybės)

DĖMESIO: atsižvelgiant į COVID-19 situaciją svarbu pažymėti, jog šiuo metu siuntų pristatymo laikas gali skirtis nuo numatytųjų. Tai ypač aktualu kalbant apie siuntas į užsienio šalis. Tikimės jūsų supratingumo!

Muitai ir importo mokesčiai

Pirkėjas yra atsakingas už visus galimus muitus bei importo mokesčius savo valstybėje. Mes taip pat nesame atsakingi už bet kokius siuntos vėlavimus dėl muitinėje atliekamų papildomų procesų.

Skubus prekės perdavimas (tik Vilniuje)

Kartais prekė reikalinga tos pačios dienos vakarą arba kitos dienos rytą. Jei jums labai skubu gauti prekę per artimiausias 24 valandas, susiekite su mumis arba paminėkite tai atlikdami apmokėjimą. Turime galimybę įdėti siuntą į paštomatą pasaugojimui, tokiu būdu prekes galima pasiimti beveik iškart. Svarbu paminėti, kad tokiam atsiėmimo būdui galime pasiūlyti tik vieną konkretų paštomatą: LP Express paštomatą esantį prie Centrinio Pašto Gedimino prospekte Vilniuje.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Mes visuomet priimame prekes grąžinimui arba pakeitimui į kitas mūsų gaminamas prekes

Prašome susisiekti su mumis per artimiausias 14 dienų nuo prekių gavimo dienos bei išsiųsti mums prekes atgal per 30 dienų nuo prekių gavimo dienos.

 

Visuomet prašome susisiekti jei turite nusiskundimų dėl mūsų teikiamų prekių, mes pasiruošę padėti be rasti geriausią sprendimą.

 

Grąžinimo sąlygos

Pirkėjas apmoka prekių grąžinimo siuntimo kainą. Prekė turi būti grąžinta tokios pat būklės kaip ir buvo pristatyta.